(Ga)Danie o kulturze, studiach, OTP i fandomach. Z niewielką szczyptą ironii i walki z hejterami oraz przyprawione pozytywnym myśleniem - zapiski wariatki na Kulturoznawstwie.
Enjoy the show!
Generalnie przydałoby się coś jednak tutaj powrzucać. Od dłuższego czasu sporo artykułów mi zalega na dysku, opowiadania się zaczęły tworzyć i generalnie można przecież zacząć spisywać całę życie na blogosferze. Także... enjoy the show!
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz