wtorek, 24 listopada 2015

Hell-o!

Witam na kolejnym roku nauki w...
Kuźde, znów nie to uniwersum. Tak to jest, jak większość życia zajmuje fikcja, a rzeczywistość gdzieś tam woła cichutko z kącika. Naturalnie otulona w urocze kotki kurzu. Wiecie, że nawet jej w nich ładnie?
Ale do rzeczy - od dawna myślałam nad swoim miejscem w blogosferze. O czymś, gdzie będę mogła gadać i gadać i nikt nie popatrzy z politowaniem i niemym komentarzem Kobieto, co ty odwalasz?, czego doświadczam niestety zbyt często. Tym samym witam i zapraszam do wspólnej podróży przez mój, nie do końca poukładany, umysł.
(Dobra, kogo ja oszukuję, w nim jest jeden wielki burdel)

Do napisania!

2 komentarze:

  1. YAY Dawaj dalej czekamy na twe dzieła już masz FANA!!!!!

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Yay! Mieć fana to fajna rzecz :3 Dzieła będą, mam nadzieję, że niedługo.

      Usuń